عطر مهران مدیری پلان زنانه

(زنانه) عطر مهران مدیری پلان

همچون عشق در نگاه اول، پر شور و تکان دهنده، گویی که توان مقاومت در برابر احساسات را از بین برده و رایحه ای نفسانی و فریبنده که آغازی هیجان انگیز با هلو، لیمو و گاردنیا را به تصویر می کشد. قلبی از یا و گشنیزجذابیتی دو چندان به آن بخشیده و بستری از وانیل و نعناع هندی این مجموعه را در برگرفته تا همچون یک سناریوی رمانتیک و بی عیب و نقص داستان خود را به تصویر کشیده باشد.

رایحه اولیه: هلو، لیمو و گاردنیا     رایحه میانی: یاس، گشنیز     رایحه پایانی: نعناع هندی، وانیل

(مردانه) عطر مهران مدیری پلان

سرزنده و شاداب چون دوران جوانی که هیچ محدودیت و مرزی برای دستیابی به آزادی و آرزوها تعریف نشده. درخشش و طراوت نت های اولیه مثل سیب، نارنگی، نارنج و برگاموت هیجان را برانگیخته و همراهی نعناع هندی ، فلفل سیاه، یا و چوب سدر اعتماد به نفس را افزایش می دهد. پایانی غنی و قدرتمند با کهربا ، وانیل، مشک سفید و چرم نیرویی مضاعف را می آفریند که هیچ چیز توانایی مسدود کردن راه موفقیت را در برابر آن ندارد.

رایحه اولیه: سیب، پرتقال تلخ، ماندارین و ترنج     رایحه میانی: نعناع هندی، فلفل سیاه، یاس و چوب سدر     رایحه پایانی: عنبر، وانیل، مشک سفید و چرم

عطر مهران مدیری پلان مردانه
عطر مهران مدیری کلوزآپ زنانه

(زنانه) عطر مهران مدیری کلوزآپ

رایحه ای اغواگر که همچون یک تصویر کلوزآپ شما را مجذوب خود کرده و وسوسه تان می‌کند به آن نزدیک‌تر شده و هر لحظه بیشتر غرق در جذابیت و فریبندگی آن شوید. رایحه اعجاب انگیز ابتدایی از نت های برگاموت و چوب سرخ تشکیل شده، در بخش میانی رایحه هیجان انگیز انار با شیرینی وانیل و پرالین در هم آمیخته و در پایان کهربا، چوب صندل و مشک به این ترکیبات جذاب پیوسته و یک اثر هنری را خلق می کند.

رایحه اولیه: ترنج، چوب سرخ      رایحه میانی: انار، پرالین و وانیل      رایحه پایانی: کهربا، چوب صندل و مشک

(مردانه) عطر مهران مدیری کلوزآپ

اسرار آمیز و قدرتمند اما سرشار از احساس. نت هایی که به شیوه ای ماهرانه در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. از ابتدا این عطر با رایحه های قدرتمند سدر، چوب گایاک و صمغ لادن ضور خود را فریاد می زند، پس از آن تندی نعناع هندی , و نت‌های چوبی خودنمایی می کند و پایه ای از کهربا، عود و مشک رایحه ای احساس برانگیز را ساطع می کنند که هیچ کس نمی تواند به آن بی تفاوت باشد.

رایحه اولیه: چوب گایاک، سدر و صمغ لادن     رایحه میانی: نعناع هندی، چوب کشمیر و چوب صندل     رایحه پایانی: کهربا، عود و مشک

 

عطر مهران مدیری کلوزآپ مردانه